EFES TRANS LOJİSTİK

MİSYON

Sektörde müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, çalıştığı firmalar ve tedarikçileri arasında güçlü bir bağ kurarak yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen lojistik ve tedarik firması olmak,rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak.

VİZYON

Firmamızın ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli büyüyen taşımacılık sektöründe söz sahibi olmak, uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimizi sürekli geliştirerek Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olarak yoluna devam etmektir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

  • Çalışanlarımıza karşı olan yasal, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek ve çalışma ortamlarımızı sürekli olarak güvenli halde tutmak için işyerlerimizde 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince firmamız ve paydaşlarımız ile birlikte, sağlıklı ve ergonomik bir çalışma ortamı sağlamak için, tehlike ve olası risklerin tespitinin sağlanması, bu tehlike ve risklere karşı alınacak iyileştirme faaliyetleri ve her türlü iş kazalarının, yaralanmalarının ve mesleki hastalıkların önlenmesi adına gerekli kaynaklar sağlanacak ve çalışmalar yürütülecektir.

  • İş güvenliği ekibimiz Ormanda ağaçların kesilmesi, dallarından temizlenmesi ve boylama işlerinde çalışan orman işçilerine gerek ofis personeline gerekse araç sürücülerine sürekli eğitimler vererek İş Sağlığı ve Güvenliğini şirket kültürü haline getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.


  • İş sağlığı ve güvenliği politikamız, kurumumuzun anlaşılması ve değer katması açısından iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır.